YOUNG VIBES – sekcja filmów stworzonych przez młodych

Po dwóch latach przerwy wracamy do kina również z naszymi specjalnymi sekcjami. Mistrzowie kina są nieśmiertelni, podobnie jak kanon filmowy. Jednak to, co napędza kinematografię, to powiew świeżości. Fala młodych, niepokornych i wyzwolonych twórców nadciąga i zaprezentuje zupełnie nowy wymiar kina.

YOUNG VIBES to wieczór specjalny połączony z galą, gdzie zostaną pokazane filmy, które wygrały lub zostały wyróżnione na szkolnych festiwalach filmowych organizowanych przez warszawskie licea. Spośród tych filmów, jury złożone z profesjonalistów filmowych nagrodzi najlepszy tytuł. Po seansie zapraszamy na bankiet, gdzie młodzi twórcy będą mieli szansę porozmawiać z naszymi gośćmi i poznać kulisy świata filmu.

Pokaz odbędzie się 27.05.2022 w Kinotece o godzinie 18:00.

JAK ZGŁOSIĆ FILM?
Sekcja powstaje przy współpracy z warszawskimi liceami. Już teraz zapraszamy organizatorów licealnych festiwali oraz przeglądów do zgłaszania filmów, które zostały u Was nagrodzone. Do sekcji wybierzemy ok. 10 filmów. By zgłosić film prosimy o kontakt z opiekunką sekcji: mary@kinowtrampkach.pl

Kino w Trampkach od początku swojego działania zrzesza młodzież i zachęca do poznawania filmowego świata nie tylko z perspektywy widza. W końcu to oni tworzą ten festiwal. Pokaz YOUNG VIBES jest specjalnym ukłonem w ich stronę, by młodzi mogli pokazać swoje pierwsze filmowe próby i zmierzyć się z odbiorcą oraz z krytyczną oceną dzieła.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ
do 10.04 – nabór filmów
do 20.04 – potwierdzenie zgłoszonych filmów
27.05 – Gala YOUNG VIBES

Przewiń do góry