Webinar dla nauczycieli, wychowawców i edukatorów

4. edycja Festiwalu Filmowego Kino w Trampkach dla Dzieci i Młodzieży w Gdańsku już niedługo! Z tej okazji zapraszamy nauczycieli, wychowawców, edukatorów, pedagogów aktywnie pracujących z dziećmi i młodzieżą.

WEBINAR odbędzie się 3 listopada 2022 o godz. 18:00

W trakcie spotkania opowiemy jak możecie zaangażować dzieci i młodzież w działania festiwalu. Od początku istnienia festiwalu, główny akcent naszych działań jest postawiony na zaangażowanie młodych w powstawanie wydarzenia Z młodymi i dla młodych robimy festiwal.

POROZMAWIAMY Z WAMI NA TAKIE TAMTY JAK:

  • Zaangażowanie dzieci i młodzieży w działania festiwalowe
  • Krótki film – idealna lekcja w szkole
  • Na co chodzić z dziećmi / młodzieżą do kina? Sztuka czy rozrywka?
  • Przeprowadzimy Was przez program festiwalu, żeby poczuć jego różnorodność, intensywność i wyjątkowość.
  • Pokażemy film krótkometrażowy i zaprezentujemy materiały edukacyjne.
  • Opowiemy o wydarzeniu specjalnym jakim jest Europejska Nagroda Młodego Widza, która odbędzie się 13 listopada po raz pierwszy stacjonarnie również i w Gdańsku! To wspaniała okazja by rozgrzać się przed festiwalem.

Festiwal filmowy dedykowany młodemu widzowi jest w Polsce jedyną okazją by zaznajamiać dzieci i młodzież z szeroką i różnorodną ofertą produkcji z całego świata. Festiwal filmowy stanowi najlepszą formę „uczenia” dzieci filmów. Filmy trzeba pokochać, żeby chcieć sięgać do klasyki.ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ PRZYGODY!


Zespól MFF Kino w Trampkach

Przewiń do góry