Warsztaty scenariuszowe

OD LAT

8

TERMIN: 5 lub 6 lub 7 grudnia

OPIS WARSZTATU

Na warsztatach spróbujemy znaleźć najbardziej znaczące, adekwatne i atrakcyjne obrazy, za pomocą których przedstawimy określony typ bohatera, zaprezentujemy jego konkretne działania, wypowiedzi i emocje, a także wyjątkową scenerię, w której się porusza. Nauczymy się, jak takie obrazy łączyć ze sobą, by układały się w rozwijającą się opowieść, która jednocześnie jest uporządkowana, logiczna i czytelna dla widza. Warsztaty składać się będą z warstwy teoretycznej, którą następnie wspólnie, w grupach lub indywidualnie przećwiczymy w poszczególnych zadaniach praktycznych.


Czas trwania: 3h
Warsztaty dla grup zorganizowanych dzieci w wieku 8 - 16 lat.
Liczba miejsc ograniczona. W warsztatach może wziąć udział 15-20 osób.

PROWADZENIE

Piotr Szulc - autor scenariuszy do filmów, komiksów, gier, szkoleń, narzędzi multimedialnych oraz prowadzący warsztaty z pracy twórczej.

ZAPISY

Udział w warsztatach łączy się z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz danych dziecka, a także zgodą na dokumentację fotograficzną i filmową podczas wydarzenia.

Bardzo uprzejmie prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji warsztatów: agnieszka@kinowtrampkach.pl lub telefonicznie +48 728 282 246.

Przewiń do góry