Warsztaty komiksowe

OD LAT

8

TERMIN: 4 grudnia, 11:00 | INSTYTUT KULTURY MIEJSKIEJ

OPIS WARSZTATU

Zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Podczas 1,5 godzinnych warsztatów będziemy dużo rysować i postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań:
Na czym polega praca ilustratora?
Czy rysowanie jest trudne?
Jak tworzyć komiksy?
Jak się robi ilustracje?

Czas trwania: 1,5h
Warsztaty dla dzieci w wieku 8-10 lat.
Liczba miejsc ograniczona. W warsztatach może wziąć udział 15-20 osób.

PROWADZENIE

BARTEK BROSZ

Ilustrator, autor książek dla dzieci, rysownik prasowy. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Jako rysownik debiutował w 1991 r. na łamach Gazety Olsztyńskiej. Jest autorem ilustracji do kilkudziesięciu książek i podręczników szkolnych. Napisał i zilustrował też kilka własnych książek dla najmłodszych, które zostały wydane w Polsce i za granicą. Poza rysowaniem jego pasją jest muzyka. Komponuje i pisze teksty piosenek. Gra w zespołach The Waterforge oraz The Paperbags. Wraz z rodziną i kotem mieszka w Gdańsku-Wrzeszczu.

ZAPISY

Udział w warsztatach łączy się z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz danych dziecka, a także zgodą na dokumentację fotograficzną i filmową podczas wydarzenia.

Bardzo uprzejmie prosimy, by oprócz zakupienia biletów, zapisać się również poprzez formularz. Ułatwi nam to znalezienie się przed warsztatami.

Przewiń do góry