SZUKAMY MŁODZIEŻOWEJ GRUPY PROGRAMOWEJ Z WARSZAWY

Uruchamiamy nabór do Młodzieżowej Grupy Programowej! Szukamy grupy z Warszawy wraz z opiekunem, którzy podejmą wyzwanie i razem z nami zaprogramują festiwal!  Jeśli pracujesz z młodzieżą i możesz koordynować swoją grupę (10 – 15 osób w wieku 14 – 19 lat) zgłoś się do nas!

To młodzi decydują o repertuarze filmów konkursowych w każdej edycji festiwalu. Po szkoleniu z programowania festiwali filmowych Młodzieżowa Grupa Programowa z jednego z warszawskich liceów będzie miała szansę stworzyć program Pełnometrażowego Konkursu Filmów Młodzieżowych. 

Grupa wspólnie z koordynatorem omawia i analizuje obejrzane tytuły, które dostarczają im programerzy Kina w Trampkach. Będzie to ok. 20 – 30 filmów. To pozwala im na dokonanie ostatecznej selekcji filmów. W trakcie obrad wymieniają się poglądami, prowadzą żywe dyskusje, a czasami muszą pójść na kompromis. To właśnie dzięki nim, co roku oglądamy najlepiej wyselekcjonowane filmy. Zwieńczeniem pracy MGP jest stworzenie tekstu programowego otwierającego Konkurs Młodzieżowy i czynne uczestnictwo w uroczystym otwarciu festiwalu. 

Koordynatorowi grupy zapewniamy umowę o współpracy. 

HARMONOGRAM
15.02.2022 – koniec przyjmowania zgłoszeń
20.02.2022 – wyniki, wybraną grupę poinformujemy telefonicznie oraz mailowo
1.03.2022 – 15.04.2022 – prace programowe
udział w Uroczystym Otwarciu Konkursu Młodzieżowego podczas 10. edycji festiwalu Kino w Trampkach w Warszawie

Przewiń do góry