Masterclass Jana Komasy

Kino w Trampkach zaprasza na MASTERCLASS z Janem Komasą!

Znany przede wszystkim jako twórca takich filmów, jak “Sala Samobójców”, “Miasto 44”, “Boże Ciało” i “Sala Samobójców. Hejter”. Nominowany do wielu prestiżowych nagród z kraju i świata, m.in. do Oscara, Europejskiej Nagrody Filmowej i Cezara. Zdobywca 31 statuetek – w tym Orłów, Złotych Lwów i nagrody specjalnej na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Jego debiut (!) z 2004 roku – etiuda studencka “Fajnie, że jesteś” zdobył trzecią nagrodę w Cannes w sekcji Cinefondation.

Tworzy filmy niebanalne, wymagające i oparte na wnikliwej obserwacji. Proponowane przez niego portrety psychologiczne młodych ludzi stają się wyrazem całych pokoleń. To właśnie jego filmy pozwoliły wielu młodym aktorkom i aktorom rozwinąć swoje skrzydła i zyskać rozgłos.

Tym razem Jan Komasa poprowadzi swój masterclass specjalnie dla Was, podczas Festiwalu Kino w Trampkach. Podzieli się swoją historią, wskazówkami i przede wszystkim wiedzą, którą zdobywał przez ostatnie lata. Przygotujcie długopisy i notesy, bo zapowiada się mistrzowskie wydarzenie!

1 czerwca, godz. 10:00, Kinoteka

Wstęp za FREE

Prosimy o zgłoszenia na adres: julia.bukowska@kinowtrampkach.pl

Przewiń do góry