Konkurs fotograficzny – GDAŃSK

WIĘC CHODŹ, POKAŻĘ CI MÓJ ŚWIAT! – Uruchom wyobraźnię. Pokaż na zdjęciu Gdańsk jakiego jeszcze nie znamy i zgarnij nagrody!

Czym dla Ciebie jest Twoje miasto? Jak się tutaj czujesz? Pomyśl o sobie w tej przestrzeni. Wyraź siebie w miejskiej dżungli.
Płyń szlakiem skojarzeń i uczuć. Pomyśl jakie przygody można tu przeżyć i pstrykaj, pstrykaj, pstrykaj…

Miasto to budynki i ulice, ścieżki i zaułki, dachy, wielkie place… Drzewa, rzeki, ogrody… To także ludzie, którzy tu są… Czym dla Ciebie jest Twoje miasto? Jak się tutaj czujesz?

Z pewnością sposób, w jaki widzisz Gdańsk, jest jedyny w swoim rodzaju. A w dodatku można przecież odkrywać go wciąż na nowo. Znane i oswojone przestrzenie lubią robić psikusy i pokazywać swoje nieoczekiwane twarze… Brzmi jak świetna zabawa, nieprawdaż? ☺

Masz swobodę w wymyśleniu zdjęcia. Przemyśl: co na nim pokażesz? W jaki sposób pokażesz? Płyń szlakiem skojarzeń i uczuć. Czy duże miasto to dobre miejsce, by spędzić w nim lato? Jakie przygody można tu przeżyć? Sfotografuj to, co ma dla Ciebie znaczenie, gdy myślisz o wakacyjnym buszowaniu w mieście.

Zasady Konkursu

  • Zrób zdjęcie w poziomie.
  • Zatytułuj je.
  • Możesz dodać do zdjęcia krótki słowny komentarz (długość: min. jedno słowo, max. 4-5 zdań).
  • Całość prześlij do 30 sierpnia na adres: konkursy@cinemania.org.pl z dopiskiem konkurs fotograficzny Gdańsk

Konkurs dla dzieci i młodzieży do 19 roku życia. Regulamin oraz zgodę na udział w konkursie (dla uczestników poniżej 18 roku życia) znajdziecie: TUTAJ

Przewiń do góry