Bez śladu i inne historie

Źródło

OD LAT

14

Bulak

Turcja |

2021 |

2 min |

dokumentalny

Reżyseria: Evrim İnci

OPIS FILMU

Susza zabrała Walidowi i jego rodzinie prawie wszystko. Aby żyć dalej, zmuszeni byli do opuszczenia Somalii. Turcja, która wydawała się bezpiecznym azylem, z czasem również zaczęła borykać się z brakiem wody.
Film do obejrzenia w kinie i online.

GDZIE OGLĄDAMY?


KINOTEKA:
28 maja, godz. 15:00
5 czerwca, godz. 17:00

ONLINE:
23 maja - 12 czerwca

W kinie film jest grany jako część zestawu BEZ ŚLADU I INNE HISTORIE. W zestawie także:
Bez śladu
Jestem z Damaszku
Grawitacja
Po raz drugi
Dọlápọ̀ jest w porządku
Żegnaj, Jérôme



TWÓRCY

Reżyseria: Evrim İnci

Scenariusz: Derin Su Uysal, Evrim İnci

Zdjęcia: Evrim İnci

Dźwięk: Burçak Tanrוverdi

Montaż: Zoran Furkan Cömert

Muzyka: Ross Bugden

Produkcja: Evrim İnci

Źródło kopii: Evrim İnci

FESTIWALE I NAGRODY

5th International Cekmekoy Short Film Competition, 2021, Best Documentary Award 6th C(H)orta - Festival de Curtas do Faial, 2021, Best Film Award 6th C(H)orta - Festival de Curtas do Faial, 2021, Best Documentary Award Unknown Film Festival, 2021, Best Third Documentary Film Award Kurzfilmfestival Kufstein, 2021, Special Mention Award Positive Short Film Festival, 2021, Best Sustainability Film Award Güzel Ordu Short Film Competition, 2021, Best Second Film Award Manisa Zeytindalı Short Film Contest, 2022, Best Documentary Award HAK-İS Confederation International Short Film Competition, 2021, Best Second Film Award Rotary 2420 Nature Short Film Competition, 2021, Short Film Directors Association Special Prize Esaretten Cesarete Short Film Competition, 2021, Special Jury Award Esaretten Cesarete Short Film Competition, 2021, Best Actor Prize International Silk Road Film Awards, 2021, Best Editing Film Award Unknown Film Festival, 2021, Unknown of the Week Award Harput Short Film Festival, 2021, Honorable Mention Prize Nigde National Short Film Festival, 2021, Honorable Mention Prize Nigde National Short Film Festival, 2021, Best Editing Film Prize FESTİVAL – OFFICIAL SELECTION 5th Sabanci Foundation Short Film Competition, Finalist 74th Cannes Film Festival, Marché du Film Market From Turkey Clermont-Ferrand Short Film Market, Shorts From Turkey 71th Berlinale, European Film Market, Documentaries From Turkey Izmir International Short Film Festival, Finalist International Labor Film Festival, Official Selection Cactus International Children's and Youth Film Festival, Finalist Sweden Film Awards, Semi-Finalist Sofia International Film Festival, Shorts From Turkey Selection Izmir Economy University, 1st Film Days, Official Selection International Ecological Film Festival "TO SAVE AND PRESERVE", Finalist Filmambiente International Festival Of Environmental Films, Finalist Taste of Anatolia-Films from Turkey, Finalist 6th Çalı Village Short Film Festival, Finalist 17th International Short Film Festival Detmold, Official Selection Fotofilm 2nd International Short Film Festival, Documentary Finalist DYTIATKO International Children's Media Festival, Finalist Screen&Story Film Festival, Official Selection 22nd International Golden Saffron Documentary Film Festival, Documentary Finalist The International Film And Television Festival SIMFEST, Official Selection Bozcaada International Festival of Ecological Documentary, Panorama Selection 6th Golden Tree International Documentary Film Festival, Finalist 7th International Usak Short Film Festival, Finalist 6th Kisadan Hisse Film Festival, Official Selection Brejning Film Festival, Documentary Finalist Free Film Festival, Finalist Green Screen Environmental Film Festival(T&T), Finalist 19th International Short Film Festival - Film Front, Official Selection CRASSH Film Festival, Official Selection Soto Aqua Film Festival, Finalist Guangzhou International Documentary Film Festival, Finalist 12th China International New Media Short Film Festival, Finalist 5th International Folklore Film Festival India, Finalist Children's Short Film Competition From My Frame, Official Selection Bornova Short Film Days, Official Selection Diogenes Film Festival, Finalist 5th International AFSAD Short Film Festival, Documentary Finalist Kisa Cek Uzun Anlat Short Film Competition, Finalist Belgrade Turkish Film Week, Official Selection 4th Meihodo International Film Festival, Official Selection International Rotary Peace Film Festival, Documentary Finalist ROFIFE Short Film Festival, Official Selection Children's Film Society Bangladesh Film Festival, Finalist 42th IFSAK National Short Film Competiton, Documentary Finalist Chitrangan International Film & Theatre Festival, Official Selection 16th International Short and Independent Film Festival, Dhaka, Official Selection Kartal Municipality Short Film Festival, Official Selection Inheritance, The Environmental Festival, Finalist Geroy Film Festival, Finalist

Przewiń do góry