CAŁA SZKOŁA W KINIE W TRAMPKACH

Festiwal filmowy Kino w Trampkach wraca do kina!
Od 23 maja do 3 czerwca zapraszamy Was do Kinoteki.

W ramach Festiwalu przygotowaliśmy dla Was całą masę aktywności: filmy, warsztaty, konkursy. Drodzy Nauczyciele i Opiekunowie, zapraszamy do rezerwowania sobie tego wyjątkowego czasu już dziś. Czekamy na zgłoszenia grup zorganizowanych pod adresem mailowym: julia.bukowska@kinowtrampkach.pl lub telefonicznie +48 728 282 246

Jak co roku staramy się o najlepsze tytuły z całego świata z ostatnich miesięcy. Prace programowe trwają. Bazując na naszym doświadczeniu i wzajemnym zaufaniu, przesyłamy Państwu harmonogram, na podstawie którego można zaplanować wizytę, na przykład w trakcie egzaminów ósmoklasisty czy Dnia Dziecka!

Ceny biletów: 17 złotych od ucznia (wstęp dla opiekunów bezpłatny)7

Wszystkie tytuły są opatrzone szczegółowymi rekomendacjami wiekowymi. Określenie dolnej granicy wieku dla poszczególnych filmów jest wypadkową doświadczeń innych festiwali dziecięco-młodzieżowych, sugestii psychologów i pedagogów oraz rekomendacji ECFA, czyli Europejskiego Stowarzyszenia Filmów Dziecięcych, którego Kino w Trampkach jest członkiem. Ostateczna decyzja na temat wyboru filmu należy do rodziców/opiekunów dziecka. To Wy najlepiej znacie swoich podopiecznych. Do tej pory zaufało nam ponad 70 tysięcy widzów. Teraz czas na Was!

Przewiń do góry