KINO W TRAMPKACH ON-LINE

jak oglądać filmy?

1.

Wybierz film

Wszystkie filmy podzieliliśmy na kategorie wiekowe (3-6, 7-9, 10-13, 14+). Pełna ich lista i opisy pozwolą Ci na dokonanie wyboru.

2.

Kup bilet

Bilet na film kosztuje 15zł! Oglądasz z rodziną lub ze znajomymi. Po opłaceniu, dostęp do filmu jest aktywny przez 48 godzin. Płatności dokonujesz na platformie mojeekino.pl

3.

Oglądaj

Od 1 do 31 sierpnia wszystkie filmy festiwalowe dostępne są na platformie www.mojeekino.pl/show/kino-w-trampkach. Oglądacie w najdogodniejszym miejscu i czasie.

4.

Dyskutuj

Tak, wiemy doskonale, że nasze filmy poruszają, rozśmieszają, złoszczą, jednym słowem – są ważne. Tym żyje Festiwal! Nie tracimy nic z jego atmosfery. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o filmie? Chcesz podzielić się swoją opinią? Zapraszamy do dyskusji. Przygotowaliśmy rozmowy z twórcami, ekspertami i materiały edukacyjne.

Październik

W październiku – również przez miesiąc – dostaniecie od nas super specjalne zestawy krótkich historii. Filmy krótkometrażowe będziecie mogli oglądać i w domu, i w szkole. Lekcje w Trampkach – czujecie to?!

listopad / grudzień

Na przełomie listopada i grudnia zaprosimy Was w zupełnie nową przygodę. KIDS MEDIALAB online. Nic Wam to nie mówi? Spokojnie! Są media w trampkach, które chcemy dla Was i z Wami odkrywać. Nowe media i nowe technologie – fascynują nas, ale trochę się ich boimy (niemała w tym zasługa kinematografii) – ale one są i Wy powinniście je znać.

Przewiń do góry