31 maja - 11 czerwca 2017
EN PL

ZRÓBMY WSPÓLNIE KINO DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH DZIECI!

Celem przedsięwzięcia jest zaproszenie na festiwal Kino w Trampkach dzieci, dla których uczestnictwo w nim z powodów finansowych nie jest często możliwe.

Zapraszamy domy dziecka, fundacje dedykowane dzieciom, ośrodki opiekuńczo-wychowawcze oraz inne instytucje o podobnym zakresie działań do zgłaszania się do organizatorów Kina w Trampkach – dzięki współpracy z partnerami festiwalu będziemy się starali zapewnić bilety na pokazy jego 5.edycji.

Dzięki współpracy z Centrum Wolontariatu postaramy się również zapewnić pomoc wolontariuszy w zorganizowaniu grupowych wyjść dzieci do kina.

Festiwal odbędzie się w dniach 31 maja – 11 czerwca 2017 roku w Warszawie (w kinach: Luna, Wisła, Kinoteka).
W bogatej ofercie festiwalu mieszczą się propozycje zarówno dla najmłodszych, jak i starszych widzów.
Radość z przeżycia tej wyjątkowej filmowej przygody jest jedyna i niepowtarzalna! Zaprośmy dzieci do kina i zabierzmy je w świat dobrych emocji!

Gorąco zachęcamy również firmy, instytucje, organizacje do wzięcia udziału w naszej akcji: „Zróbmy wspólnie kino dostępne dla wszystkich”.

Akcję można wesprzeć na wiele sposobów. Można przekazać Fundacji Cinemania fundusze na zakup puli biletów dla określonego ośrodka. Można również bezpośrednio zakupić bilety dla dzieci.

W ubiegłorocznych akcjach wzięli udział: Kinga Pienińska, Księgarnia Bullerbyn, Księgarnia na Pięterku, Miffy Shop, Konica Minolta, Księgarnia Badet, Szkoła języków obcych Empik School oraz Kancelaria Adwokacka Joanna Wlazłowska 🙂

empik school

 

Znalezione obrazy dla zapytania księgarnia badet logoZnalezione obrazy dla zapytania miffy shop logo

    

Zapraszamy kolejne!

Jeżeli chcecie wziąć udział w naszej akcji „Kino dostępne”, a nie wiecie komu pomóc lub z kim się kontaktować, to napiszcie do nas: biuro@kinowtrampkach.pl.

Newsletter