7 - 17 czerwca 2018
EN PL

Zima w mieście

Drodzy młodzi widzowie, Kino w Trampkach specjalnie dla Was przygotowało zestaw filmów na tegoroczne ferie zimowe.
Filmy można oglądać w całej Polsce, w sieciach Multikino, Cinema – City, Helios i wieku kinach jednosalowych na specjalnych przedpremierowych pokazach.
W zestawie nagrodzone na 3. Festiwalu Filmowym dla Dzieci i Młodzieży KINO W TRAMPKACH: Tęcza (Główna Nagroda Jury Dziecięcego – Film-Wędrowiec) i Mecz o wszystko (zwycięzca plebiscytu publiczności) oraz nagradzany na całym świecie KAUWBOY. Chłopiec i Kawka.

Tęcza
(Rainbow / Dhanak), r. Nagesh Kukunoor, 106 min., od lat 7

Pari ma 10 lat i młodszego brata Chatu, który nie widzi. Obiecała mu, że odzyska wzrok jeszcze przed 9 urodzinami. Urodziny już niedługo. Pari wie, że tylko Shahrukh Khan może jej pomóc dotrzymać obietnicy. Tylko jak mała dziewczynka z radżasthańskiej wsi ma spotkać wielką sławę Bollywoodu?

KAUWBOY. Chłopiec i Kawka
(Kauwboy), r. Boudewijn Koole, 78 min., od lat 12

Jojo, żywiołowy 10-latek, którego życie rodzinne nie jest usłane różami, znajduje pociechę w małym, porzuconym ptaszku. Wyjątkowa przyjaźń, jaka tworzy się między nim a ptakiem, daje mu siłę, by zburzyć mury.

Mecz o wszystko
(Opposite Field), r. Jay Shapiro, 74 min., od lat 9

Sportowa odyseja w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu na świecie – opowieść o wielkich przeszkodach, rozdzierających serce wyborach i wykraczającym poza granice kultur i państw braterstwie.

Zapraszamy do Waszego Kina, a przez ekran prosto do Ugandy czy Radżasthanu.
Po przygodę i odrobinę słońca.

Hello
Newsletter