31 maja - 11 czerwca 2017
EN PL

„Ogród opowieści” – poranek ogrodniczych opowieści

W razie złej pogody spotykamy się w domku fińskim, który mieści się na terenie Ogrodu Społecznościowego Motyka i Słońce – ul. Jazdów 3/9.

Ogrodnicy-gawędziarze z Grupy 501 przybliżą historię świata nasion. Dla sentymentalnych ogrodników są one spoiwem łączącym ich z przeszłością oraz dziedzictwem, które przekazują przyszłości. Jak się okaże, nasiona i opowieści mają ze sobą wiele wspólnego.

Wyobraźcie sobie, że opowieści to rośliny. Rosną dziko i swobodnie, ciesząc się słońcem i deszczem. Rozwijają się powoli lub gwałtownie, a wiatr rozwiewa ich nasiona po całym świecie. Są też takie, które pielęgnuje się starannie w cieplarniach i ogrodach, a ich nasiona są cenniejsze od złota. Wyobraźcie sobie, że do waszych rąk trafia takie nasionko opowieści. Nic o nim nie wiecie, nie umiecie określić skąd pochodzi, ale jesteście pełni dobrych chęci.

Wyobraźcie sobie… albo nie, po prostu przyjdźcie i posłuchajcie.

Wystąpią: Marta Brzywcy, Jarek Budnicki, Gosia Ładzińska, Ola Pronobis-Polatyńska, Anna Skowrońska, Jerzy Szufa z Grupy 501.

Miejsce: Siedziba Ogrodu Społecznościowego Motyka i Słońce – ul. Jazdów 3/9
Wiek uczestników: bez ograniczeń
Wstęp wolny

Uczestnictwo w warsztatach i/lub zakup biletów na warsztaty są równoznaczne ze zgodą na nieodpłatne wykorzystanie przez festiwal Kino w Trampkach wizerunku uczestnika, utrwalonego w dokumentacji fotograficznej.

REZERWACJA MIEJSC: poprzez formularz – https://goo.gl/forms/tBEioCRgyAkUka5x1

 
Newsletter