7 - 17 czerwca 2018
EN PL

UROCZYSTE OTWARCIE KONKURSU MŁODZIEŻOWEGO

2.06.2017, godz. 18:00 Kino Luna

Pokaz filmu Młodzi i przebojowi” + po projekcji koncert Kacpra Głódkowskiego z zespołem The Photones!

O filmie:
„Młodzi przebojowi”
Sing Street | Sing Street Irlandia, UK, USA | 2016 Rekomendujemy dla wieku: 14+ Reżyseria: John Carney
Co można zrobić, gdy chce się  poderwać fajną dziewczynę? Znaleźć menadżera, basistę, klawiszowca, perkusistę i założyć zespół rockowy!

Conor mieszka z rodzeństwem i rodzicami w Dublinie. Właśnie przeniósł się do nowej szkoły, gdzie poznaje Raphinę. Chłopak jest zafascynowany muzyką i chcąc zaimponować dziewczynie, zaprasza ją do udziału w teledysku swojego zespołu, który… jeszcze nie istnieje. Conor szybko znajduje menadżera, innych muzykujących chłopaków i zakłada zespół rockowy. Machina ruszyła – koledzy intensywnie ćwiczą na próbach swoje numery, kręcą obiecane teledyski, a okazją do pierwszego koncertu staje się szkolna dyskoteka. Conor i Raphina marzą o podboju Londynu.

O koncercie:
Po seansie zapraszamy na wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają muzykę, marzą o własnym zespole, kochają się w basiście ze swojej szkoły, mają zespół i wspólnie szaleją na koncertach. Może i Tobie uda się zaśpiewać razem z Kacprem? Zapraszamy na koncert uczestnika programu „Idol” Kacpra Głódkowskiego wraz z zespołem The Photones.

Hello
Newsletter