JUŻ WKRÓTCE
EN PL

TV FESTIWALOWA Kina w Trampkach poszukuje ludzi z MOCĄ

Czy wiesz, że Kino w Trampkach od zeszłego roku prowadzi swoją tv? Czy wiesz, że tworzą ją głównie młodzi ludzie w Twoim wieku? Występują przed kamerą, prowadzą wywiady, recenzują filmy, programują treści dla mediów społecznościowych. Jednym słowem powodują, że o festiwalu jest głośno.

W tym roku wspólnie z Warszawską Szkołą Reklamy szukamy nowych osób, które rozszerzą grono naszej “Grupy Mocy” (tak nazywamy tych wszystkich, którzy działają w festiwalowych mediach) 🙂

Jeśli interesujesz się dziennikarstwem, chcesz być prezenterem, uwielbiasz kręcić filmy, chcesz nauczyć się je montować, tworzysz świetne instastory, wrzucasz co chwilę Snapy – dołącz do nas.

Szukamy ludzi w wieku 15+ zainteresowanych mediami i tworzeniem mediów. Przez kolejne 3 miesiące możesz liczyć na dużo zabawy, nowe znajomości (także ze świata filmu), poznanie od kuchni tego, jak powstaje jeden z największych festiwali filmowych dla dzieci i młodzieży, współtworzenie tej imprezy oraz dużo pracy.

Startujemy od warsztatów, podczas których poznasz tajniki sztuki operatorskiej i redaktorskiej oraz nabędziesz nowe umiejętności:

28.03.2018 17:00-20:00 warsztaty dla filmowców (warsztaty operatorskie)

5.04.2018 17:00-20:00 warsztaty dla redaktorów

Centrum Kreatywności Targowa ul. Targowa 56

Warsztaty organizowane są przez partnera projektu Warszawską Szkołę Reklamy.

 

Na koniec, po festiwalu, otrzymasz zaświadczenie, które może przydać się w szkole, Twoim przyszłym CV i karierze filmowo-telewizyjnej.

 

Wypełnij prosty formularz do 25.03.

https://goo.gl/forms/fFGKSzZnBNJ5aySE2

 

Festiwal odbędzie się tym roku w dniach 7-17 czerwca w Warszawie.

 

Więcej informacji udziela:

Karolina Śmigiel, karolina@kinowtrampkach.pl

 

Partnerem projektu jest:

 

Newsletter