7 - 17 czerwca 2018
EN PL

Sobota na pełnych obrotach!

W ostatni weekend festiwalu zaszaleliśmy! Nasz repertuar pęka w szwach!

To już dziś o godz. 17:00 w kinie Luna poznamy zwycięzców Kina w Trampkach 2016! Dziecięce Jury ogłosi, które filmy wygrały konkurs. Zapraszamy na wyjątkowy seans!

O poranku pokażemy Wam zestaw 9 krótkich metraży Przyjaciele i wyobraźnia oraz indyjski film Pułapka – zwycięzcę tegorocznego Berlinale. Zagramy też zrekonstruowane przez Filmotekę Narodową krótkie bajki lalkowe Se-Ma-Fora!

Gorąco zapraszamy na warsztaty wokalne! Poprowadzi je dla Was Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego. Odbędą się w kinie Wisła – wystarczy przyjść z biletem na Krainę Lodu i cieszyć się  śpiewem!

Dziś Dziecięce Olśnienia Moniki Mrozowskiej – obejrzymy Rumburaka, zabawną i tajemniczą opowieść o zapominalskim czarodzieju!

W samo południe dokument Znaleźć dom, po którym odbędzie się spotkanie z Kamilem Kamińskim z Fundacji „Przestrzeń Wspólna”, która od lat angażuje się we wszelkie inicjatywy zw. z uchodźcami i cudzoziemcami w Polsce.

Będzie okazja obejrzeć jeszcze dwa unikalne zestawy szortów: Odwaga to mięsień orazJa i inni.
Po raz ostatni zagramyHördura!
Wieczorem dwa znakomite tytuły konkursu młodzieżowego, jeden po drugim: dokument Wataha oraz brawurowi Zadymiarze.

I to wcale nie koniec atrakcji!

O 15:00 darmowy spacer po filmowej Warszawie! Zbiórka przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Odbędzie się dzisiaj mnóstwo warsztatów! Odkryjecie tajniki sztuki filmowej na warsztatach dubbingowych i scenograficznych. Całe rodzinki będą zaś miały okazję stworzyć własny film podczas Rodzinnego Warsztatu Filmowego.

Taka sobota się już nie powtórzy! :):)

Hello
Newsletter