7 - 17 czerwca 2018
EN PL

Regulamin OCZEK

REGULAMIN KONKURSU „OCZKA”

1.Organizatorem konkursu jest Fundacja Cinemania przy ul. Nowolipki 9B, 00-151 w Warszawie.

2. Konkurs prowadzony jest w ramach Festiwalu dla dzieci i młodzieży Kino w Trampkach i trwa w dniach 7-17 czerwca 2018 w Kinotece oraz Kinie Luna w Warszawie. Celem konkursu jest nagrodzenie najaktywniejszych widzów, którzy poprzez uzbieranie 5 naklejek, otrzymają nagrody niespodzianki.

3. W konkursie mogą wziąć udział widzowie, którzy są uczestnikami Kina w Trampkach. Oczka będzie można otrzymać przed wejściem na salę kinową. Oczka są naklejane przez wolontariuszy na specjalne, festiwalowe plakietki, które będzie można pobrać na stoiskach festiwalowych w kinie Luna oraz w Kinotece.

4. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. Do odbioru nagrody upoważniony jest tylko zwycięzca, nie ma możliwości przekazania prawa odbioru nagrody na osoby trzecie.
Z wypełnionymi plakietkami należy się zgłosić, w nieprzekraczalnym terminie: 17 czerwca 2018 r., do biura festiwalowego w Kinotece w czasie trwanie 6. edycji Kina w Trampkach. Na miejscu Organizator sprawdza naklejki, przekreśla oczka na plakietce oraz wydaje nagrody.

5. Jeden uczestnik może odebrać jedną nagrodę w trakcie trwania 6. edycji Kina w Trampkach.

6. Za wydanie nagród w Konkursie odpowiada wyłącznie Organizator.

7. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora oraz członkowie ich rodzin.

8. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.

 

Hello
Newsletter