7 - 17 czerwca 2018
EN PL

Witajcie w niedzielę!

Niedziela zapowiada się fantastycznie!

W Lunie przywitamy poranek z najmłodszymi: pokaz unikalnych krótkich metraży „Ktoś zupełnie wyjątkowy to ty”. W Wiśle przed południem szorty 14+ „Youth ain’t so easy” – zapraszamy po dobrą energię na cały dzień!

Na ekranach trzech festiwalowych kin wielka część konkursu dziecięcego: „Tajne stowarzyszenie z dzielnicy Supilinn”, „Hordur”, „Nowa klasa”, „Wirus i Oktan” oraz „Mały gangster”! Niezapomniana filmowa przygoda!

Śpiewamy! W Multikinie Ursynów „Dźwięki muzyki”, a w kinie Wisła obydwie części odnowionej cyfrowo „Akademii Pana Kleksa”. Szalona okazja, by zobaczyć kultowe filmy na wielkim ekranie! Cudowna niespodzianka! Odwiedzi nas reżyser – Krzysztof Gradowski, oraz aktorzy, którzy zagrali uczniów profesora Ambrożego Kleksa! Wielka szansa, by od samych twórców usłyszeć mnóstwo ciekawostek na temat nieśmiertelnego przeboju polskiej kinematografii! W przerwie pomiędzy 1. i 2. częścią zapraszamy naszych widzów na przygotowany specjalnie dla nich wegański lunch.

Uwaga! Nie przegapcie rewelacyjnego „Chyba śnisz! ” w kinie Wisła – po seansie po raz ostatni spotkamy się z reżyserem Petrem Oukropecem, naszym specjalnej gościem z Czech!

A dla poszukiwaczy mocnych wrażeń i intensywnych filmowych przeżyć mamy prawdziwą gratkę – „Zadymiarzy” w kinie Luna! Po filmie ekscytujące spotkanie z reżyserem, Mikhailem Mestetskiym, który przyjechał do nas z Rosji!

W Multikinie zapraszamy na bezpłatny pokaz dokumentuTo ja Malala”, po którym połączymy się z Fundacją nastoletniej Noblistki! Spotkanie poprowadzi Beata Jewiarz z Radia dla Ciebie, gościć będziemy Dominikę Sokołowską z Amnesty International.

Po „Bezgwiezdnych snachniespodzianka dla naszych widzów! Gościem będzie Michalina Ferencz z „Mamy głos”.

Wskakujcie w trampki i przybywajcie do kin!

Hello
Newsletter