7 - 17 czerwca 2018
EN PL

Niedziela: Przegapiłeś? Zobacz z nami: „Kochankowie z księżyca”

W cyklu Przegapiłeś? Musisz zobaczyć oglądamy dzisiaj nieziemski film Wesa Andersona „Kochankowie z księżyca”. Multikino Ursynów, godzina 10.45.„Kochankowie z księżyca” – film otwarcia Cannes FF 2012, zdobywca ponad 49 nagród i 96 nominacji w reżyserii niezwykłego Wesa Andersona.

Sam jest skautem i sierotą, Suzy – „niewidzialną” córką swoich rodziców. Mają po 12 lat. Zakochują się w sobie. Rzeczywistość im nie sprzyja. Zawierają pakt i uciekają z domu.
Na wybrzeża Nowej Anglii nadciąga wielki sztorm. Dzieciaki mogą nie mieć szans. Rozpoczynają się poszukiwania. Spokojną jak dotąd społecznością wyspiarzy zaczynają targać mocne emocje. A może to tylko wiatr sztormowy przybiera na sile…
W rolach dorosłych, stojących na drodze do szczęścia młodziutkiego Romea i nieopierzonej Julii, wystąpiła aktorska śmietanka Hollywood: Bruce Willis – szeryf Kapitan Sharp, Edward Norton drużynowy skautów Ward, Bill Murray i Frances McDormand jako pan i pani Bishop – rodzice Suzy, czy Tilda Swinton, jako pani z opieki społecznej.

Hello
Newsletter