JUŻ WKRÓTCE
EN PL

Młodzieżowa Grupa Programowa

MONIKA GAJOWNIK

Od zawsze chciałam mieć wpływ na kulturę, rozpowszechniać warte obejrzenia filmy. Ten projekt mi to ułatwił.

OLA WILK

Nazywam się Ola Wilk i nie potrafię siebie określić. Nie jest to spowodowane brakiem pomysłu, tylko jego rozrostem. Na co dzień jestem zakochana w świecie i ludziach, co prawdopodobnie wpływa na moją „naiwność”. Lecz ja nie nazywałabym tego tak brutalnie i jednoznacznie. Mam przeogromne zaufanie do wszystkich i pomimo świadomości otaczających nas nieprzyjemności, to staram się patrzeć na to (i na te dobre rzeczy) przez pryzmat wiary, że wszędzie jest piękno. Czasami trzeba się niezłe nakopać do tego, ale sądzę, że warto.

PATRYK POLKOWSKI

Mam na imię Patryk, jestem uczniem Liceum Filmowego przy WSF w Warszawie. Moje największe pasje które rozwijam od lat to fotografia i film. Kocham świat wykreowany przez fotografię i film oraz kocham sam go kreować. Oprócz filmu i fotografii uwielbiam podróże, które otwierają ludziom oczy, uwielbiam zagłębić się w nieznaną kulturę, w nieznany świat i poczuć się częścią tego świata.

NADIA BERLIŃSKA

Na ten moment chce być aktorką. Kocham kino, kocham teatr, uwielbiam tańczyć, podróżować, wychodzić z moim Czarnym psem i jeść dobre jedzenie 🙂

JULIA BOLIŃSKA

Jako uczennica Liceum Filmowego interesuje się filmem. Poza tym wolnym czasie grywam na gitarze czy perkusji.

MAJA RUSEWICZ

Uczęszczam do liceum filmowego i pewnego dnia chciałabym tworzyć filmy dla dzieci. Lubię malować i podróżować.

NADIA GROMSKA

W muzyce, rysunku, filmie i fotografii szukam pomocy w zrozumieniu świata, siebie i swoich uczuć. Uciekam w sztukę kiedy tylko się da, tworzę swój własny świat z którego wychodzę jedynie gdy muszę. Jestem chodzącą mieszanką sprzeczności. Przejawia się to zarówno w życiu jak i w moich oczekiwaniach co do filmu- poszukuje szczerości, chce czuć, że reżyser ma mnie za kogoś inteligentnego wystawiając na próbę moją wytrzymałość. Pragnę zrozumienia w poszukiwaniu celu w bezsensie.

ALICJA KOSMENDA

Mam na imię Ala i chodzę do 1 klasy liceum. Moją największą pasją jest aktorstwo, a w szczególności improwizacja, w której uwielbiam to, że można być dosłownie każdym i co chwila zaskakiwać partnerów na scenie, a nawet samego siebie! Kocham też uciekać na długie godziny w świat książek i oglądać filmy. Marzę, żeby także w nich grać i wierzę, że kiedyś się to spełni!

JULIA WIECZOREK

Jestem Jula, jeśli ktoś zapyta mnie o moje pasje, powiem musicale, filmy i książki. Uwielbiam też komiksy i podróże. Piję kawę, jeżdżę na konwenty i słucham rocka. A cała moja przygoda z filmami zaczęła się od „Gwiezdnych Wojen”.

GABRIELA ARAK

Mam 17 lat. Jestem w połowie Polką oraz w połowie Chinką. W wolnym czasie najchętniej czytam książki, chodzę do kina bądź teatru. Jednym z moich największych celów życiowych jest bardzo dobra znajomość co najmniej 7 języków.

ANNA NOWAK

Miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów.  Fanka polskiego kina przedwojennego z Jadwigą Smosarską i Eugeniuszem Bodo na czele. „Czy Lucyna to dziewczyna?” nigdy się jej nie znudzi, a „Piętro Wyżej” zna na pamięć.
Uwielbia pokazywać ludzi i ich emocje za pomocą portretów i tego też szuka w filmie.

PAWEŁ RZĘSISTA

Osiemnastoletni zawszę uśmiechnięty, wesoły chłopak, interesuję się aktorstwem i muzyką. Lubi czytać fajne książki i oglądać fajne filmy.

PIOTR FLANC

Mam na imię Piotrek. W przyszłości chciałbym zostać operatorem kamery. Na filmy, które będę miał przyjemność Wam przedstawić będę patrzył od tej strony. Najbardziej lubię podróżować w różne miejsca z aparatem.

FILIP WENCEL

Mam na imię Filip i interesuje się wszystkim, mam 17 lat i od 4 lat uczęszczam do szkoły filmowej idąc w kierunku aktorskim. W wolnym czasie oglądam filmy  i seriale. Moimi ulubionymi twórcami są Wes Anderson, Stanley Kubrick i Tim Barton. Chce kiedyś spełnić się artystycznie w każdym kierunku, który poznam.

DAMIAN WIERZCHOWSKI

Młody, piękny, utalentowany ale przede wszystkim skromny, otwarty na nowe propozycje aktorskie. Sympatyk animacji i dobrych filmów. Przyjazny, otwarty, zawsze służący pomocą. Uczestnik akcji charytatywnych i miłośnik wspinaczki.


 

Członkowie tegorocznej Młodzieżowej Grupy Programowej są uczniami Liceum Filmowego w Warszawie.

Newsletter