31 maja - 11 czerwca 2017
EN PL

Kontakt

FUNDACJA CINEMANIA
ul. Polna 10/14 lok.26
00-625 Warszawa
NIP 7010333735
REGON 145995401
KRS 0000410535
biuro@kinowtrampkach.pl
biuro@cinemania.org.pl

 

Agnieszka Drzewiecka-Protić – dyrektorka festiwalu

Anna Stadnik – dyrektorka artystyczna
T. +48 609 058 863, program@kinowtrampkach.pl

*** PR, PROMOCJA ***
Dawid Chmura – PR Manager
T. +48 666 954 370
dawid@kinowtrampkach.pl

Dziki Bez: Diana Gaik i Karolina Śmigiel – promocja wydarzeniowo-społecznościowa, coroprate identity

*** BIURO, PRODUKCJA I WIDOWNIA ***
Małgorzata Niewiarowska – koordynatorka biura
T. +48 795 167 913, gosia@kinowtrampkach.pl
Julia Korzeb – seanse zorganizowane, kontakt ze szkołami
T. +48 608 336 088, julia@kinowtrampkach.pl
Michał Rogalski – koordynacja produkcyjna, techniczna, technologiczna, support logistyczny michal@kinowtrampkach.pl
Anna Klamczyńska – koncepcja graficzna festiwalu 2013-2015 i autorstwo grafiki strony internetowej, lektorka i koordynatorka Dziecięcego Jury
Anna Łukawska-Adamczyk – koordynatorka wolontariuszy
wolontariat@kinowtrampkach.pl
Izabela Graczyk – redakcja tekstów
izabela@kinowtrampkach.pl

*** DZIAŁ PROGRAMOWY ***
w tym obsługa gości, logistyka i wydarzenia branzowe
Maks Piłasiewicz – koordynator działu
T. 48 511 124 436, maks@kinowtrampkach.pl
Aneta Ozorek – warsztaty, spotkania, branża
aneta@kinowtrampkach.pl
Karolina Śmigiel – krótkometrażowe filmy dla dzieci
karolina@kinowtrampkach.pl
Katarzyna Waletko – sekcja Kino w Trampkach. Naturalnie!
katarzyna@kinowtrampkach.pl
Mia Kovcin – koordynacja Młodzieżowej Grupy Programowej
mia@kinowtrampkach.pl

 

Newsletter