7 - 17 czerwca 2018
EN PL

Kontakt

FUNDACJA CINEMANIA
ul. Nowolipki 9B
00-151 Warszawa
NIP 7010333735
REGON 145995401
KRS 0000410535
biuro@kinowtrampkach.pl
biuro@cinemania.org.pl

 

Agnieszka Drzewiecka-Protić – dyrektorka festiwalu

Anna Stadnik – dyrektorka artystyczna festiwalu
T. +48 609 058 863, program@kinowtrampkach.pl

*** PR, PROMOCJA ***
Michał Lassota 
michal.lassota@kinowtrampkach.pl

 

*** BIURO, PRODUKCJA I WIDOWNIA ***
Julia Korzeb -koordynacja biura, seanse szkolne, Kino Dostępne
T. +48 608 336 088, julia@kinowtrampkach.pl
Sonia Le Pape
sonia@kinowtrampkach.pl
Anna Klamczyńska – młodzieżowe studio festiwalowe
anna@kinowtrampkach.pl
Joanna Sawa – koordynatorka wolontariuszy
wolontariat@kinowtrampkach.pl
Izabela Graczyk – redakcja tekstów
*** DZIAŁ PROGRAMOWY ***
w tym obsługa gości, logistyka i wydarzenia branzowe
Maks Piłasiewicz – koordynator działu
T. 48 511 124 436, maks@kinowtrampkach.pl
Aneta Ozorek
aneta@kinowtrampkach.pl
Katarzyna Waletko – sekcja Kino w Trampkach. Naturalnie!
katarzyna@kinowtrampkach.pl
Karolina Śmigiel – koordynacja Młodzieżowej Grupy Programowej, krótkie metraże dla dzieci
karolina@kinowtrampkach.pl

 

Newsletter