30 maja - 9 czerwca 2019
EN PL

Kontakt

FUNDACJA CINEMANIA
ul. Nowolipki 9B
00-151 Warszawa
NIP 7010333735
REGON 145995401
KRS 0000410535
biuro@kinowtrampkach.pl
biuro@cinemania.org.pl

 

Agnieszka Drzewiecka-Protić – dyrektorka festiwalu
T. +48 694 416 965, agnieszka@kinowtrampkach.pl

Karolina Śmigiel – dyrektorka artystyczna festiwalu
karolina@kinowtrampkach.pl

Anna Stadnik – dyrektorka finansowa

 

*** BIURO, PRODUKCJA I WIDOWNIA ***
Sonia Le Pape  – biuro festiwalowe,  grupy jurorskie
T. +48 660 499 626, sonia@kinowtrampkach.pl
Julia Korzeb  – dystrybucja, seanse szkolne, Kino Dostępne
T. +48 608 336 088, julia@kinowtrampkach.pl
Anna Klamczyńska – młodzieżowe studio festiwalowe
anna@kinowtrampkach.pl

 

*** DZIAŁ PROGRAMOWY ***

program@kinowtrampkach.pl
w tym obsługa gości, logistyka i wydarzenia branżowe

Bazyli Stoykov– koordynator działu
bazyli@kinowtrampkach.pl
Maks Piłasiewicz
maks@kinowtrampkach.pl
Diana Gaik
diana@kinowtrampkach.pl
Aneta Ozorek
aneta@kinowtrampkach.pl

 

 

Hello
Newsletter