JUŻ WKRÓTCE
EN PL

Kino w Trampkach szuka programerów

Uwielbiasz oglądać filmy? Często robisz to w samotności, czasem też lubisz chodzić do kina? Jesteś towarzyski, lubisz prowadzić długie rozmowy o otaczającym cię świecie? Nazwałbyś/ nazwałabyś siebie celnym obserwatorem rzeczywistości – raczej z boku, ale zawsze w punkt potrafisz zanalizować relacje między ludźmi?

Te pytania opisują członków Młodzieżowej Rady Programowej FF Kino w Trampkach 2017. Ala, Jula, Julia i Janek wybrali 6 filmów, które zostały pokazane w ramach Konkursu Filmów Młodzieżowych i poddane ocenie jury i publiczności festiwalowej.

Chcesz włączyć się w działania Młodzieżowej Rady Programowej? Chcesz wybrać filmy, które potem zobaczy kilkutysięczna publiczność festiwalowa? Chcesz promować ideę fajnego, mądrego kina dla młodych widzów? Masz trochę czasu, żeby spotkać się z ludźmi o podobnym sposobie myślenia oraz podobnych zainteresowaniach i razem stworzyć coś wartościowego?

Jeśli w Twojej głowie tli się odpowiedź: „TAK!” to jesteś na dobrej drodze, by współtworzyć razem z nami to wyjątkowe święto kina dla młodych.

Zapraszamy na pierwsze spotkania Młodzieżowej Rady Programowej w drugim tygodniu ferii zimowych w Warszawie. 23, 24 i 25.01 spotkamy się, żeby obejrzeć pierwsze filmy, lepiej się poznać, zaplanować nasze działania i spędzić wolny czas w kreatywny sposób z interesującymi ludźmi i interesującym kinem.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Jesteś zainteresowany/na? Prześlij maila na adres karolina@kinowtrampkach.pl do 15.01 o treści: „Wchodzę w to”. Podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz wiek. Wymień też tytuł swojego ulubionego filmu. Dodaj w temacie, że chodzi o Młodzieżową Radę Programową.

Młodzieżowa Grupa Programowa to organ doradczy Festiwalu Filmowego Kino w Trampkach. Zajmuje się tworzeniem programu pełnometrażowych filmów dla młodzieży, które trafiają do konkursu i zostają poddane głosowaniu jury i publiczności. Rada działa od 2014, w tym czasie obejrzała ok. 120 filmów i wybrała ok. 25 filmów do pokazania ich publiczności. Co roku radę zasilają nowi członkowie. Członkowie Rady są w wieku między 14 a 19 lat.

Newsletter