7 - 17 czerwca 2018
EN PL

Contact

FUNDACJA CINEMANIA
ul. Nowolipki 9B
00-151 Warszawa
VAT UE PL7010333735
REGON 145995401
KRS 0000410535
biuro@kinowtrampkach.pl
biuro@cinemania.org.pl

 

Agnieszka Drzewiecka-Protić – festival director

Anna Stadnik – artisitc director
T. +48 609 058 863, program@kinowtrampkach.pl

*** PR, PROMOTION ***
Michał Lassota 
michal.lassota@kinowtrampkach.pl

 

*** OFFICE, PRODUCTION ***
Julia Korzeb
T. +48 608 336 088, julia@kinowtrampkach.pl
Sonia Le Pape
sonia@kinowtrampkach.pl
Anna Klamczyńska
anna@kinowtrampkach.pl
Joanna Sawa
wolontariat@kinowtrampkach.pl
Izabela Graczyk

*** Programming Team ***
w tym obsługa gości, logistyka i wydarzenia branzowe
Maks Piłasiewicz – Programming Manager
T. 48 511 124 436, maks@kinowtrampkach.pl
Aneta Ozorek
aneta@kinowtrampkach.pl
Katarzyna Waletko
katarzyna@kinowtrampkach.pl
Karolina Śmigiel
karolina@kinowtrampkach.pl

 

Hello
Newsletter