30 maja - 9 czerwca 2019
EN PL

5 edycja? 5 nowości! – Kino w Trampkach kontratakuje

5 edycja? 5 nowości! – Kino w Trampkach kontratakuje

5 edycja Kina w Trampkach startuje! Od 31 maja do 11 czerwca 2017 roku w kinach: Luna i Kinoteka. Festiwal filmowy dla Dzieci i Młodzieży rusza pełną parą. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 5 odjazdowych nowości, które w tym roku znajdą się na festiwalu.

Start:

1. Kino w Trampkach. Naturalnie!

Zajrzyj z nami do dziupli ptaków, wyostrz swój słuch, dotyk i węch w ramach nocnych spacerów po parku, przyjdź i posłuchaj magicznych opowieści z zaklętego ogrodu oraz dowiedz się, co w trawie piszczy w ramach wyjątkowych warsztatów i filmów tematycznych.

2. Rowerowy Maj z Kinem w Trampkach

Wyjeździj bilet do kina dla całej klasy! Warszawskie szkoły rywalizują w dojeżdżaniu na lekcje na rowerach, rolkach, hulajnogach czy deskorolkach. Nie czekaj i zgarnij jeden z 5 biletów dla całej klasy. A już 22 maja w Parku Fontann piknik inauguracyjny z mnóstwem atrakcji.

3. Young VIBES

Już 8 czerwca o godzinie 18:00 w kinie Luna specjalny pokaz filmów zrealizowanych przez nasza młodzież. Będzie czerwony dywan, ścianka i glamour. Wieczór uświetni występ grupy BCA Flash. Zaś po projekcji After Party „Szpilki i lakiery” w asyście autorów filmów festiwalowych. Zapowiada się szampańska zabawa.

4. Telewizja Młodzieżowa

Wielką rolę w przygotowaniu Trampkowego Festiwalu odgrywają dzieci i młodzież. Niezmiennie od lat tworzą niezapomnianą atmosferę, pomagają w pracach organizacyjnych czy podejmują się wspaniałych inicjatyw. W tym roku zajmą się przygotowaniem materiałów zdjęciowych, prowadzeniem wywiadów oraz organizacja pracy studia telewizyjnego. Czy się im uda? Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

5. Jury Rodziców

Tak, to nie kawał. W ramach tegorocznej edycji jurorami festiwalowymi zostaną także rodzice. Wybiorą oni najlepszy film pokoleniowy, pozwalający poznać rodzicom świat dzieci i młodzieży.

Zmiana ról? Powrót do przeszłość? Okaże się już niebawem.

 

Nie zabraknie także świetnych filmów, spotkań z twórcami czy warsztatów tematycznych.

***

Żółwik i do zobaczenia!

Hello
Newsletter